O NAS

Posiadamy 25 letnie doświadczanie w dziedzinie osuszania budynków, co przelewa się na szybkie ustalenie przyczyn zawilgocenia oraz skuteczne ich usunięcie.

Nasza podstawowa działalność polega na wykonywaniu izolacji poziomych murów budynków oraz bezwykopowych izolacji pionowych ze wzmocnieniem wytrzymałości murów w strefie iniekcji.

W zależności od potrzeb klienta wykonujemy jednak także inne roboty związane z hydroizolacją.

Na nasze prace udzielamy długoletniej pisemnej gwarancji, która zapewnia bezpieczeństwo i opiekę nad inwestycją.

KONKURENCYJNOŚĆ

Producenci środków izolujących podają technologiczny stopień zużycia środków obliczony w warunkach laboratoryjnych. Jednakże mury w starych budynkach posiadają liczne rozwarstwienia, pory, szczeliny, pustki, nieszczelne fugi itd. Powoduje to znaczne zwiększenie zużycia materiału w stosunku do danych z instrukcji technicznych. Stosowanie w tych warunkach ilości technologicznych nie zapewnia prawidłowej izolacji muru. Niestety większość wykonawców wciąż poprzestaje na tym, aby ograniczyć budżet i nie dopłacać do interesu. W naszej pracy nie stosujemy terminu „ilości technologiczne” i używamy takiego nakładu materiałów, aby skutecznie wytworzyć izolację w poszczególnych typach muru. Wbrew pozorom jednak koszty naszych usług (z materiałem i wykonaniem) pozostają dużo niższe niż cena popularnych materiałów izolacyjnych dostępnych w marketach budowlanych.

Dostępność 24/7

Do Państwa dyspozycji pozostaje formularz kontaktowy, za pomocą którego można w każdej chwili przesłać swoje zapytanie.

Bez ukrytych kosztów

Zawsze podajemy ceny usługi zawierającej wszystkie opłaty i podatki. Stosujemy ceny zryczałtowane, co oznacza, iż każdy wzrost kosztów prac podczas wykonywania usługi, obciąża wyłącznie wykonawcę usługi.

Profesjonalne wykonanie

25 lat doświadczeń sprawia, iż potrafimy wykonać izolacje w każdym typie muru oraz udzielić długoletniej gwarancji.

Przystępne ceny

Naszym klientom zapewniamy wysoki poziom usług w niski cenach.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

NASI KLIENCI

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ebook do pobrania