Osuszanie budynków > Pomoc przy zawilgoceniu

Oferujemy pomoc w ustaleniu przyczyny zawilgocenia oraz wykonujemy usługę osuszania budynków. Odtwarzamy także izolacje poziome i pionowe w różnego rodzaju obiektach i instalacjach.

Na podstawie wykonanych ekspertyz oraz udzielanych przez lata porad stworzyliśmy dla Państwa poradnik pozwalający na samodzielne ustalanie przyczyn zawilgocenia i zagrzybienia budynku. „Wilgoć i pleśń w budynku” to vademecum dostępne wysyłkowo pod adresem: https://www.tropy.pl/rozczytane/product/wilgoc-i-plesn-w-budynku

Książka stanowi skuteczną i wyczerpującą pomoc dla osób fizycznych, zarządców nieruchomości oraz firm zmuszonych zapobiegać lub likwidować wilgoć, powodującą zagrożenia biologiczne i budowlane.

Treść w obszerny sposób przedstawia przyczyny zawilgocenia oraz powstawania pleśni i grzybów w budynkach. Poprzez wskazanie możliwych powodów gromadzenia się wilgoci oraz ich charakterystycznych objawów, publikacja pozwala na samodzielne ustalenie, jak powstało nieszczelność w Państwa obiekcie budowlanym. A od ustalenia genezy zawilgocenia, zależy przecież skuteczność naszych działań naprawczych. W rodzimym mikroklimacie wilgoć i pleśń w rozmaitych wydaniach pozostają stałymi gośćmi polskich domów, fachowiec musi więc dysponować wieloma „lekarstwami”, by zidentyfikować konkretną przyczynę zawilgocenia nawet tam, gdzie współwystępują one po kilka jednocześnie.

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ebook do pobrania