Osuszanie budynków > Osuszanie > Osuszanie Ścian

Widoczne ślady wilgoci na ścianach oznaczają poważny problem. Taki, który trzeba rozwiązać nie tylko jak najszybciej, ale też uporać się z jego źródłem. I tak osuszanie ścian po zalaniu wymaga podjęcia innych działań, niż ma to miejsce przy podchodzeniu wilgoci z fundamentów albo mało wydajnej wentylacji. Fachowcy w firmie Hydrobloker zawsze dobierają metody adekwatnie do konkretnego budynku – przyjmujemy wiele zleceń w Katowicach i na całym Śląsku, dlatego zawsze jesteśmy gotowi na najróżniejsze przypadki. Przeprowadzamy dokładne oczyszczanie i osuszanie ścian, a następnie zabezpieczamy je przed destrukcyjnym oddziaływaniem wilgoci. Katowice zapewniły nam wiele cennych doświadczeń, dzięki czemu świadczymy specjalistyczne usługi najwyższej klasy. Do osuszania ścian wykorzystujemy profesjonalny, zaawansowany technologicznie sprzęt. I jesteśmy w stanie zapewnić nawet 30 lat gwarancji na wykonane prace!

Oferujemy osuszanie ścian dowolnego typu i na każdej kondygnacji. Zapraszamy Klientów z Katowic i innych miast na Śląsku!

Osuszając ściany trzeba zawsze bezbłędnie rozpoznać przyczyny, które skutkują uciążliwym zawilgoceniem. Duże znaczenie ma również wiek budynku, jego konstrukcja, stan techniczny oraz położenie poszczególnych pomieszczeń. Jak łatwo się domyślić, osuszanie ścian fundamentowych stanowi wyzwanie nieco innego rodzaju, niż walka z wilgocią w kuchni, łazience czy sypialni na poddaszu. Wykonując liczne zadania w mieście Katowice, województwie śląskim oraz pozostałych regionach Polski zdobyliśmy bezcenną wiedzę, z której teraz robimy właściwy użytek. Osuszając ściany wykorzystujemy szereg skutecznych, wielokrotnie sprawdzonych technik. Od metod nieinwazyjnych, przez iniekcję murów odtwarzającą hydroizolację i usuwającą pęknięcia w ścianach, aż po prace wymagające wykopów. Efektywne osuszanie ścian jest niezbędne, by później naprawić elementy chroniące konstrukcję budynku przed wpływem wody gruntowej, opadowej czy pary wodnej. Trzeba również podkreślić ekonomiczne oraz zdrowotne zalety zabiegów oferowanych przez firmę Hydrobloker. Dzięki osuszaniu ścian i niezawodnej hydroizolacji redukuje się utratę ciepła, co obniża rachunki za ogrzewanie w sezonie zimowym nawet o kilkadziesiąt procent. Z kolei grzybnia pleśni traci warunki pozwalające na jej rozrost – związaną z tym poprawę mikro-klimatu we wnętrzach dosłownie czuć w powietrzu! W trudnej kategorii usług, jaką jest osuszanie ścian Katowice i Śląsk stanowią niezwykle wymagający rynek. My radzimy sobie tutaj bardzo dobrze, spełniając oczekiwania kolejnych Klientów.

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ebook do pobrania