Osuszanie budynków > Osuszanie > Osuszanie Budynków

Osuszanie budynków należy rozpocząć od rzetelnego rozpoznania źródła problemu i dobraniu adekwatnych środków zaradczych. Nie ma uniwersalnych metod oraz technik, które w każdym przypadku przyniosą równie dobre, trwałe efekty. I tak osuszanie budynków po zalaniu wygląda w Katowicach zupełnie inaczej, niż przy nieszczelnej hydroizolacji, pochylaniu terenu na obiekt czy złym doborze materiałów wykończeniowych. Fachowcy z firmy Hydrobloker dopasują zakres oraz rodzaj wykonywanych prac indywidualnie do parametrów konstrukcji, jej aktualnego stanu i warunków hydrotechnicznych. Śląsk to jeden z głównych obszarów naszej działalności – zdążyliśmy dobrze się zaznajomić z lokalną architekturą. Rzecz jasna osuszanie budynków starego typu wymaga zupełnie innego podejścia, niż nowsze budownictwo. W końcu Katowice stale się modernizują, a pewne techniki budowlane wymuszają stosowanie odpowiednich rozwiązań. Hydrobloker przeprowadzi osuszanie budynków w optymalny, maksymalnie trwały sposób.

Usunięcie wilgoci radykalnie poprawi stan techniczny konstrukcji. Osuszanie budynków w Katowicach mocno zwiększa ich wartość

Najprostsze czynniki ekonomiczne, czyli wzrost ceny nieruchomości, to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zainteresować się świadczonymi przez nas usługami. Dzięki osuszeniu budynku i przeprowadzeniu jego kompleksowej hydroizolacji można poprawić wycenę domu lub innego obiektu nawet o 15% w stosunku do wcześniejszych szacunków. Równie istotne jest ograniczenie kosztów eksploatacji. Skuteczne osuszanie budynków oraz odtworzenie całej izolacji sprawia, że ciepło nie „ucieka” na zewnątrz. Katowice dostarczyły nam mnóstwo konkretnych przykładów na to, że prowadząc właściwe prace da się zmniejszyć rachunki za ogrzewanie o bagatela 70%. Remont generalny lub inna modernizacja bez wcześniejszego osuszania budynku mija się z celem: wilgoć szybko pojawi się ponownie. W firmie Hydrobloker zawsze robimy dokładnie to, czego w danej sytuacji potrzeba, aby zlikwidować źródło przykrego problemu. Trzeba jeszcze podkreślić, że osuszanie budynków po zalaniu ma spore znaczenie dla zdrowia osób, które w nich przebywają. Rozwój grzybni pleśni czy pozostawanie w miejscu, gdzie wilgotność pozostaje na wysokim poziomie, przyczyniają się do wielu poważnych chorób dróg oddechowych – od alergii i astmy po zmiany nowotworowe! Jeśli chodzi o osuszanie budynków Katowice i generalnie cały Śląsk są o tyle specyficzne, że usuwanie wilgoci oraz naprawę izolacji trzeba systematycznie powtarzać. Hydrobloker wszystkie prace wykonuje z najwyższą starannością. Z tego powodu na woj. śląskie oferujemy nawet 30 lat gwarancji na osuszanie budynków po zalaniu.

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ebook do pobrania