Osuszanie budynków > Osuszanie > Osuszanie Mieszkań

Osuszanie mieszkań to złożony problem, wymagający fachowej wiedzy i odpowiedniego sprzętu. Firma Hydrobloker dysponuje wszystkim, czego potrzeba do skutecznego uporania się z drażniącą wilgocią. Aby uzyskać maksymalnie długotrwałe efekty, przed przystąpieniem do osuszania mieszkania ustalamy przyczynę problemu – tak, aby trwale wyeliminować jego źródło. Zalanie przez sąsiada czy skutki uszkodzenia pralki wymagają zupełnie innych działań, niż kapilarne podciąganie wilgoci z gruntu przez fundamenty i ściany, niesprawna wentylacja czy kondensacja pary wodnej wewnątrz murów. Oferujemy komplementarne osuszanie mieszkań, a Katowice są jednym z podstawowych obszarów działania naszej firmy. Zabudowa stolicy Śląska stawia przed nami różnorodne wyzwania, dzięki temu mamy spore doświadczenie i potrafimy poradzić sobie z każdym przypadkiem. Pamiętaj o dokładnym osuszeniu mieszkania przed planowanym remontem albo innymi pracami budowlano-modernizacyjnymi w swoim M!

Wilgoć jest nie tylko szpetna, ale też szkodliwa dla zdrowia. Osuszanie mieszkań poprawia komfort i zwiększa ich wartość

Bardzo rzadko występują sytuacje, w których zawilgocenie ścian i pojawia się tylko z jednego powodu. Zazwyczaj takich trudnych kwestii do rozwiązania występuje kilka, kłopoty nawarstwiają się – a niektórzy nawet nie mają świadomości, w jak fatalnych warunkach przebywają na co dzień. W skrajnych przypadkach na osuszenie mieszkania robi się za późno, cały budynek przestaje nadawać się do użytku. Miasto Katowice było już świadkiem wielu tego typu przykrych historii. Specjaliści Hydrobloker na każdym kroku podkreślają, że osuszanie mieszkań jest niezbędne do utrzymania ich w jak najlepszym stanie. Pomalowanie ścian zamaskuje problem na krótko, wilgoć szybko da o sobie znać ponownie. Poza tym osuszanie mieszkań ma fundamentalne znaczenie nie tylko dla cen na rynku nieruchomości, ale też kondycji samych lokatorów. Wysoki poziom wilgotności oraz rozwój grzyba zwiększają podatność na ciężkie zaburzenia układu oddechowego. Inwestycja w kompleksowe osuszenie mieszkania w Katowicach całkiem szybko się zwróci, a korzyści dla zdrowia da się odczuć praktycznie od razu po zakończeniu prac. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Hydrobloker: przedstawimy atrakcyjną ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i stanu hydrotechnicznego budynku. W tak wymagającej specjalizacji, jaką jest osuszanie mieszkań Katowice zapewniły nam mnóstwo bezcennych doświadczeń. Dzięki nim świadczymy usługi usuwania wilgoci, oczyszczania oraz wykonywania hydroizolacji na najwyższym poziomie – nasi dotychczasowi Klienci z pewnością to potwierdzą.

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ebook do pobrania